Webové stránky 

Webové stránky
tvorba webu
webdesign

 

Volejte, pište, faxujte
tel: 541 216 890
fax: 541 217 163
e-mail: poptavka@enweb.cz
každý pracovní den 9:00 - 16:00 hod.
Proč weby od nás?
  • ekonomické nebo nadstandardní webové stránky
  • profesionální zpracování a marketingové vedení webové stránky
  • analyzujeme Vaše potřeby a potřeby Vašich zákazníků, které aplikujeme na nové webové stránky
  • stálý a dostupný servis webové stránky
  • udržujeme Vaši pozici na vyhledávačích a dáváme doporučení, jak investovat do internetové reklamy
  • aplikujeme internetovou reklamu

Pár slov o projektu enWeb...

Komu je projekt určen

Projekt enWeb byl primárně vytvořen pro potřeby zákazníků, kteří požadují ekonomický, ale zároveň profesionálně zpracovaný web (Šablonka, Ekonomik). Důraz byl kladen na možnost udržovat webovou stránku i v budoucnu, případně tuto zcela individuálně pozměnit. Projekt má být startovacím, odrazovým můstkem pro podnikatele, kteří nemají zrovna největší finanční kapitál, ale taky by se rádi prezentovali na internetu.

Tuto původní myšlenku doplnila služba Profík, která odpovídá na potřeby pokročilejších zákazníků a zároveň je dobře navazující na ekonomické produkty (Šablonka, Ekonomik). Službu Profík naleznete na tomto webu nebo související informace lze nalézt také na naší mateřské internetové prezentaci (více: enDetail).

Proč jsme spustili tento projekt

Projekt enWeb jsme se po dlouhém váhání rozhodli spustit z důvodů rozdílů v požadavcích na cenu, rozsah a kvalitu u zákazníků požadujících ekonomické nebo enterprise řešení. Tyto okolnosti pro nás byly rozhodující, protože počet informací, které je nutné zákazníkům poskytnout byl tak rozsáhlý, že pokud by jsme tyto informace zveřejnili na naší mateřské internetové prezentaci (více: enDetail), byly by tyto informace v kontextu dalších služeb tak nepřehledné, že by se průměrný zákazník jen těžko orientoval v záplavě informací. Pokud se domníváte, že jste zde nenalezli všechny informace, které jste požadovali, neváhejte nás kontaktovat na telefonní lince 541 216 890.

Kdo provozuje enWeb

Internetovou prezentaci na doméně www.enweb.cz provozuje společnost enDetail, s.r.o. - brněnská komunikační agentura, která se zaměřuje na firemní a marketignovou komunikaci malých a středně velkých firem. enDetail, s.r.o. sídlí v Brně na ulici Minská 26, kde má vlastní grafické a softwarové studio.

 
Webové stránky provozuje: enDetail, s.r.o. | Králova 279/9 | 616 00 Brno | tel: 541 217 160 | fax: 541 217 163