Webové stránky 

Webové stránky
tvorba webu
webdesign

 

Volejte, pište, faxujte
tel: 541 216 890
fax: 541 217 163
e-mail: poptavka@enweb.cz
každý pracovní den 9:00 - 16:00 hod.
Proč weby od nás?
  • ekonomické nebo nadstandardní webové stránky
  • profesionální zpracování a marketingové vedení webové stránky
  • analyzujeme Vaše potřeby a potřeby Vašich zákazníků, které aplikujeme na nové webové stránky
  • stálý a dostupný servis webové stránky
  • udržujeme Vaši pozici na vyhledávačích a dáváme doporučení, jak investovat do internetové reklamy
  • aplikujeme internetovou reklamu

Webhosting pro Vaše webové stránky

Webhostingové služby jsou primárně určené pro zákazníky společnosti enDetail, s.r.o.. Pokud by jste měli zájem, provozovat své vlastní projekty na našich serverech, neváhejte nás kontakovat na telefonní lince 541 216 890.

Webhosting

O webhostingu

Webhosting je souhrnný název pro datový prostor, aplikační, mailový a databázový server, které slouží k provozu Vašich webových stránek. Tento prostor je nutné mít k tomu, aby Vaše prezentace fungovala, a aby zákazníci mohli shlédnout Vaše webové stránky.

Webhosting nabízí mnoho společnosti v České Republice. Naše společnost se rozhodla tyto služby nabízet také, ale nikoliv v masivním měřítku jako přední čestí dodavatelé této služby. Našim záměrem je nabídnout úzké skupině, našim zákazníkum, pohodlnou cestu při tvorbě a následné správě webových stránek a aplikací.

Výhodou našeho webhostingu je jeho individuální nastavení, dle požadavků zákazníka na náročnost jeho aplikací. Typicky využívají naši zákazníci webhosting pro webové stránky, ale nejsou vyjímkou ani obchodní (CRM) nebo plánovací (ERP) software.

Servery jsou umístěny na páteřní síti s redundantním připojením 2x10Gbps.

Varianty webhostingu

Pro naše zákazníky nabízíme několik variant webhostingu.

Varianta H1

Varianta H1 není webhostingem, ale spíše e-mailhostingem. Je určena pro společnosti, které potřebují na své doméně hostovat pouze e-maily, nebo mají nadstandardní požadavky na nároky mailového serveru.

Standardně je v ceně nabízeno 50 e-mailových schránek v diskovou kvótou 2GB. Traffic je omezen na 2000 e-mailů denně.

Cena za službu: 50Kč/měs. (platba vždy na celý rok)

Varianta H2

Varianta je určena pro společnosti, které u nás využívají služeb enWeb - Šablonka. V ceně webhostingu je obsažen pronájem prostoru pro Vaši webovou stránku a 50 e-mailových schránek s diskovou kvótou celkem 3GB. Traffic pro e-maily je omezen na 2000 e-mailů denně a pro provoz webu max. 2000 unikátních IP denně.

 

Cena za službu: 90Kč/měs. (platba vždy na celý rok)

Varianta H3

Varianta je určena pro společnosti, které u nás využívají služeb enWeb - Ekonomik. V ceně webhostingu je obsažen pronájem prostoru pro Vaši webovou stránku a neomezený počet e-mailových schránek s diskovou kvótou celkem 5GB. Traffic pro e-maily je omezen na 5000 e-mailů denně a pro provoz webu max. 5000 unikátních IP denně.

 

Cena za službu: 150Kč/měs. (platba vždy na celý rok)

Varianta H4

Varianta je určena pro společnosti, které u nás využívají služeb využívajících databáze (např. webové stránky s redakčním systémem, e-shopy a ostatní aplikace). V ceně webhostingu je obsažen pronájem prostoru pro Vaši webovou stránku a neomezený počet e-mailových schránek s diskovou kvótou celkem 8GB. Traffic pro e-maily je omezen na 15000 e-mailů denně a pro provoz webu 40GB/měs.

 

Cena za službu: 350Kč/měs. (platba vždy na celý rok)

Varianta H5

Varianta je určena pro společnosti, které u nás využívají služeb využívajících databáze (např. webové stránky s redakčním systémem, e-shopy a ostatní aplikace), ale přitom přesahují veškeré kvóty u nižších variant. V ceně webhostingu je obsažen pronájem prostoru pro Vaši webovou stránku a neomezený počet e-mailových schránek s diskovou kvótou celkem 20GB. Traffic pro e-maily je omezen na 30000 e-mailů denně a pro provoz webu 200GB/měs.

 

Cena za službu: 990Kč/měs. (platba vždy na celý rok)

Překročení přidělených kvót

Pokud bude Vaše prezentace velmi úspěšná a to tak, že bude trvale překračovat stanovené kvóty, bude Vám nabídnuta vyšší varianta webhostingu nebo Vám vyhradíme zcela samostatný server včetně jeho správy.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

 
Webové stránky provozuje: enDetail, s.r.o. | Králova 279/9 | 616 00 Brno | tel: 541 217 160 | fax: 541 217 163